درباره ما

شرکت روانکار صنعت آوات (سهامی خاص) با نام اختصاری آوات فعالیت رسمی خود را از سال 1400 خورشیدی با بهره گیری از 20 سال تجربه و سابقه بنیانگذاران آن در صنعت ترانسفورماتور و روغن های صنعتی به منظور تامین و تولید انواع روغن و افزودنی های مورد استفاده در ترانسفورماتور، اتوترانسفورماتور، راکتور، رکتیفایر و کلید های قدرت مطابق با استانداردهای بین‌المللی و کیفیت جهانی آغاز نمود. تیم جوان و دانش بنیان آوات با بهره گیری از دانش فنی و مدیریتی روز دنیا در نظر دارد ارائه دهنده بهترین راهکارها به صنایع مختلف از قبیل: نفت و گاز، فولاد، سیمان، معدن، نیروگاه، توزیع، فوق توزیع و انتقال برق جهت افزایش طول عمر و قابلیت اطمینان ناوگان ترانسفورماتوری این صنایع به منظور کمک به افزایش پایداری و تاب آوری شبکه برق سراسری و کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری باشد.

 

ماموریت: افزایش طول عمر و قابلیت اطمینان ناوگان ترانسفورماتوری شبکه و صنایع مختلف به منظور کمک به افزایش پایداری و تاب آوری شبکه برق سراسری و کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری.

 

چشم انداز: تبدیل شدن به تولید کننده پیشرو روغن های معدنی و غیر معدنی ترانسفورماتور، انوترانسفورماتور، راکتور و رکتیفایر مطابق با استانداردهای بین المللی و با کیفیت جهانی به منظور کسب سهم بازار عمده در داخل و صادرات به منطقه خاورمیانه و آسیای مرکزی.

 

اصول ارزشی:  مشتری مداری – مسئولیت پذیری – کار تیمی – یادگیری – خلاقیت و نوآوری – بهبود مستمر – انعطاف در عمل – حفظ حقوق ذینفعان – توانمندسازی کارکنان – احترام به اخلاق کسب و کار